Altinkaya hemen ara TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan her insanın zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yaparız. istanbul il sınırları arasında verdiğimiz çekici hizmeti ile arıza, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan bütün sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli şekilde çekerek, arzuladığınız yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale yapan tecrübeli ekibimiz tıpkı zamanda arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bunun gibi vasıta yardım konularında da yardımcı olmakta. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait bütün oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

çekici
Hangi Araçlara çekimli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
kuruluş kadromuz içinde bulunan yol yardım araçlar ile her türlü vasıta kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. profesyonel personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. önünüze çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru biçimde onarım edilmesini sağlamakta, talebinize göre aracınızı götürülmesini dilediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve araç yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üzerinden ve ya web sayfası üzerinden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler konusu için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, Istanbul Çekici fena sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

araç kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek vasıta kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı hallerde yakın illere de servislerimiz söz meselesidir. Acil kurtarmalar için güvenle bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan biri de araç yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunmaktadır. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım olarak iki ayrı konseptte hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

Istanbul Kurtarici oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik cazibeli kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmekte. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genelde istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekici kamyon malikleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her zaman çekilecek araçlara gereksinim bulunmaktadır. Bu, birçok işletme sahibi için istikrarlı, basit olarak resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden ötürü çekilmesi gereken bir dizi araç bulunmaktadır. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik cazibeli kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, çok aşırı kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. ayrıca güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme önemlidir, sebebi ise güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. mahalli ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi ilgi ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *